O nas

O nas

img

Zawsze jesteśmy o kilka pomysłów do przodu!

Jesteśmy ekspertami, których połączyła pasja do projektowania i budowania.
Nasza firma KG Construction oparta jest na zgromadzonym przez lata doświadczeniu, które połączyło pokolenia. Od ponad 20 lat dostarczamy Klientom niepowtarzalne rozwiązania, otrzymując w zamian wyrazy wdzięczności.

Projektowanie domu to coś więcej niż machnięcie szkicu. Od samego początku analizujemy potrzeby Klienta i wdrażamy je w projekt, aby rezultat był właśnie taki, jakiego się oczekiwało. Wiemy, jak zadbać o to, aby spełnić Twoje marzenia – możesz nam zaufać.

Jesteśmy odpowiedzią na Twoje oczekiwania

Nasz zespół z przyjemnością podejmuje nawet najbardziej wymagające wyzwania, z którymi przychodzą do nas Klienci. Jesteśmy gotowi do przyjęcia każdej koncepcji projektowej, jak również do jej wykonania. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

W KG Construction stawiamy na głębokie zrozumienie powiązań między architekturą, aranżacją wnętrz, a otaczającym ogrodem i krajobrazem podczas projektowania domów. Firma angażuje się zarówno w przestrzeń wewnętrzną, jak i zewnętrzną, uwzględniając ekrany prywatności, celowe podziały na strefy oraz przemyślaną materialność, która tworzy harmonijne warstwy i podkreśla użyteczność domu.

Naszym celem jest stworzenie solidnego, ale jednocześnie przytulnego domu, który oferuje poczucie przestrzeni oraz miejsce na relaks i wyciszenie.

img
img

Kompleksowo realizujemy projekty budowlane

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i pracowników branży budowlanej, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w dziedzinie budownictwa. Kompleksowo realizujemy nowoczesne i tradycyjne projekty budowlane, zapewniając pełne wsparcie w trakcie całego procesu budowy, od projektu poprzez dokumentacje urzędowe aż po końcowe wykończenie pod klucz i odbiory.

Z nami zbudujesz to, czego pragniesz

Zajmujemy się kosztorysowaniem inwestycji oraz wycenami każdego etapu budowy: domów jednorodzinnych, domów wielorodzinnych, rezydencji, wilii oraz budynków wypoczynkowych.

Wykonujemy projekty indywidualne w oparciu o nowoczesne rozwiązania, zajmiemy się niezbędnymi formalnościami do rozpoczęcia prac budowlanych, a także możemy pomóc w doborze działki pod zamierzoną inwestycję. Ponadto, profesjonalnie kosztorysujemy inwestycje oraz wyceniamy poszczególne etapy budowy, domów jednorodzinnych, rezydencji, willi oraz budynków wypoczynkowych.

img

Profesjonalizm przede wszystkim

Profesjonalizm przede wszystkim

Zapewniamy najwyższą jakość obsługi Klienta dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu. Oferujemy gotowe projekty oraz tworzymy projekty na zamówienie, uwzględniając wszelkie potrzeby Klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Ekspertami, aby zacząć realizować swoje marzenia o wymarzonym domu lub inwestycji budowlanej.

Żaden etap budowy nie ma przed nami tajemnic

Oferujemy obsługę inwestycji jako inwestor zastępczy, co oznacza, że koordynujemy prace poszczególnych wykonawców, dbając o terminowe i fachowe wykonanie zlecenia. W naszej ofercie znajdują się również usługi w zakresie poszczególnych etapów budowy, takie jak stany surowe, instalacje elektryczne, instalacje hydrauliczne, ogrzewanie domu, instalacje wentylacyjne – rekuperacja, pompy ciepła, fotowoltaika, posadzki, tynki, elewacje, izolacje pianą PUR oraz prace wykończeniowe.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego projektu. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby zrealizować swoje marzenia o wymarzonej inwestycji budowlanej.